کنسول Xbox One بسیاری از ویژگی‌های جدید رداستون 4 را دریافت می‌کند

کنسول Xbox One بسیاری از ویژگی‌های جدید رداستون 4 را دریافت می‌کند


باتوجه به نزدیک بودن زمان انتشار نسخه نهایی ویندوز 10 رداستون 4، مایکروسافت در حال حاضر بر روی رفع باگ‌ها و بهبود عملکرد این سیستم عامل کار می‌کند. این کمپانی در پیش تر برخی از ویژگی‌های جدید رداستون 4 که احتمالا Spring Creators Update نام دارد را برای کاربران ویندوز اینسایدرز ارائه کرده است.

کاربران کنسول Xbox One تا به این لحظه با این سوال روبرو بوده‌اند که آیا مایکروسافت ویژگی‌های جدیدی را به همراه این بروزرسانی برای آنها ارائه می‌کند و یا توسعه ویژگی‌های جدید برای این کنسول بازی به پایان رسیده است.

امروز مایکروسافت سرانجام به این پرسش پاسخ و اعلام نموده که کاربران کنسول Xbox One بروزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 را به عنوان نسخه 1804 دریافت خواهند نمود. یکی از ویژگی‌های مهم و برجسته‌ای که در این بروزرسانی برای این کاربران ارائه می‌شود، پشتیبانی از وضوح 1440p خواهد بود. بدین ترتیب کاربران می‌توانند ویدیوها را با این کیفیت استریم کرده و بازی‌ها را نیز با وضوح 1440p اجرا نمایند.

Xbox One

ویژگی جدید دیگر Share Controller نام دارد که به استریمرهای Mixer در کنسول Xbox One امکان به اشتراک گذاری کنترلر با یک بیننده آنلاین در وب‌سایت Mixer را به کاربر می‌دهد.

همچنین کاربرانی که از مرورگر اج در کنسول خود استفاده می‌کنند نیز در آپدیت جدید تفاوت‌هایی را در بخش طراحی ظاهری و کاربردی مایکروسافت اج متوجه خواهند شد. در طراحی جدید پیمایش در مرورگر با استفاده از کنترلر استاندارد کنسول به مراتب آسان‌تر و بهینه‌تر شده است.

قابلیت‌های جدیدی در زمینه کنترل‌های صوتی نیز ارائه شده که به کاربر امکان تعیین میزان صدای موسیقی پس‌زمینه را می‌دهد.

شایان ذکر است که نسخه 1804 در حال حاضر برای کاربران حلقه آلفا ارائه شده، اما توجه داشته باشید که این نسخه فعلا پیش‌نمایش بوده و پایداری کاملی ندارد.

منبع: windowslatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید