گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ به فناوری شارژ بسیار سریع مجهز است

گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ به فناوری شارژ بسیار سریع مجهز است


گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ به فناوری شارژ بسیار سریع مجهز است

اشتراک گذاری این مطلب

هر چه به زمان معرفی رسمی گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ نزدیک‌تر می‌شویم شایعات و بعضا جزییات بیشتری در خصوص جدیدترین عضو خانواده محبوب Galaxy Note مشخص می‌شود. در توییتی جدیدی که در صفحه رسمی یکی از شناخته شده‌ترین افشاکنندگان، یعنی Ice Universe منتشر شده است به نظر می‌رسد جدیدترین مدل گلکسی نوت به فناوری شارژ بسیاری سریعی مجهز خواهد بود. باتوجه به این‌که این روزها فناوری‌های شارژ فوق‌العاده سریع با توان‌های بالا معرفی شده‌اند بسیاری از کارشناسان و کاربران کنجکاوند بدانند سامسونگ در محصول جدید خود چه فناوری شارژی را ارائه خواهد کرد. براساس اطلاعاتی که به دست Ice Universe رسیده به‌نظر می‌رسد این گوشی از فناوری شارژ بی‌سیم با حداکثر توان 45 واتی پشتیبانی خواهد نمود. در توییت وی آمده:

گوشی هوشمند +Galaxy Note10 سامسونگ از قابلیت شارژ سیمی با حداکثر توان 45 وات و شارژ بی‌سیم 20 وات پشتیبانی نموده و شارژرهای سازگار با این استانداردها نیز از سوی سامسونگ عرضه خواهند شد.

فناوری شارژ

براساس گزارشات منتشر شده ظاهرا این محصول از فناوری شارژ بی‌سیم با توان 20 وات نیز پشتیبانی می‌کند. در واقع شارژری که سامسونگ به همراه گوشی در اختیار کاربران قرار می‌دهد تنها از توان 20 واتی پشتیبانی خواهد نمود اما در صورت تمایل می‌توان شارژرهایی با سرعت و توان‌های بالاتر را نیز خریداری نمود. Ice Universe هنوز در خصوص این موضوع که آیا نسخه معمولی گلکسی نوت نیز از چنین فناوری شارژی پشتیبانی می‌کند یا خیر اظهار نظر نکرده است. منبع: mspoweruser

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید