گوشی OnePlus 6 به مودم فوق العاده سریع Cat.16 LTE مجهز می‌شود

گوشی OnePlus 6 به مودم فوق العاده سریع Cat.16 LTE مجهز می‌شود


نسل جدید گوشی‌های هوشمند وان‌پلاس نیز مانند دیگر پرچم‌داران سال 2018 قدرت خود ار توسط تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 845 فراهم می‌کند. با توجه به اینکه تراشه‌ی 845 دارای مودم X20 LTE نیز می‌باشد، انتظار می‌رود  OnePlus 6 در زمینه سرعت اینترنت، توانایی‌های خوبی را به نمایش بگذارد. با سخت افزار همراه باشید.

OnePlus 6

درحال حاضر، طبق جدیدترین شایعات، گوشی هوشمند OnePlus 6 مجهز به مودم Cat.16 LTE می‌شود. این مودم می‌تواند سرعتی بالغ بر 1000  مگابیت در ثانیه (1 گیگابیت در ثانیه) را فراهم کند. مودم X20 LTE که همراه با پلت‌فرم اسنپ‌دراگون 845 همراه است، می‌تواند سرعتی تا مرز 1.2 گیگابایت در ثانیه برای دریافت فایل و برای آپلود، حداکثر 150 مگابیت در ثاینه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

کمپانی وان‌پلاس پیش از این، گوشی هوشمند OnePlus 3 و 3T را مجهز به مودم Cat.6 LTE با توانایی سرعت دانلود 300 مگابیت در ثانیه مجهز کرده بود. همچنین، OnePlus 5 و 5T نیز دارای مودم Cat.12 LTE با سرعت اتصال 600 مگابیت در ثانیه است که در مقایسه با نسل آیند، OnePlus 6 پیشرفت چشمگیری را شامل نشده است. بلکه به نظر می‌رسد این کمپانی توجه‌ای به ارتقاء مودم به Cat.18 LTE نداشته است.

در هر صورت، در مناطقی که تحت پوشش اینترنت 4G LTE قرار گرفته‌اند، استفاده از سرعت اینترنت OnePlus 5 در برابر OnePlus 6 تفاوت محسوسی را شامل نخواهد شد، میزان 1 گیگابیت در ثانیه سرعت بارگذاری اطلاعات تنها در آزمایشگاه‌ و فضای مناسب امکان پذیر است.

دیدگاه شما در مورد ارتقاء مودم OnePlus 6 چیست؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید