FI27Q-Pپشتیبانی رسمی نمایشگرهای FI27Q و FI27Q-P گیگابایت از فناوری G-Sync

FI27Q-Pپشتیبانی رسمی نمایشگرهای FI27Q و FI27Q-P گیگابایت از فناوری G-Sync


اگر به خاطر داشته باشید، کمپانی گیگابایت اولین نمایشگر تاکتیکی و منحصر به فرد خود را تحت عنوان AD27QD در ژانویه سال 2019 میلادی به بازار عرضه کرده و موفق به جلب نظر طیف گسترده‌ای از مخاطبان و بازخوردهای مثبت شد. مانیتورهای مبتنی بر برند آئورس به لطف پاسخ‌گویی به نیازمندی‌های گیمرها و افراد گوناگون در مقایسه با محصولات رقیب خود از بهسازی‌های فراتری برخوردار بوده و کمپانی گیگابایت همچنان سیاست طراحی ویژگی‌های جدید و تعبیه‌سازی آن‌ها در نمایشگرهای خود را در پیش گرفته است که نتیجه آن را اکنون می‌توان در ساختار نمایشگرهای FI27Q و FI27Q-P مجدداً مشاهده کرد.

پشتیبانی رسمی نمایشگرهای FI27Q و FI27Q-P گیگابایت از فناوری G-Sync

نمایشگرهای FI27Q و FI27Q-P اخیراً عرضه شده توسط کمپانی گیگابایت موفق به پاس نمودن مشخصه‌های فناوری G-Sync شده و سازگاری با تکنولوژی فوق را به‌صورت رسمی برای کاربران به ارمغان آورده‌اند. در صورتی که به دنبال تهیه و خرید مانیتوری با وضوح تصویر بالا، زمان پاسخ‌گویی 1 میلی‌ثانیه، نرخ فرکانس 165 هرتز و پنل IPS مبتنی بر استاندارد HDR400 بوده و در عین حال، پشتیبانی از فناوری G-Sync نیز از اهمیت بالایی برای شما برخوردار است، نمایشگرهای FI27Q و FI27Q-P می‌توانند نیازهای شما را به‌راحتی پاسخ گویند.

نمایشگرهای FI27Q و FI27Q-P کمپانی گیگابایت با پاس نمودن تست‌های استاندارد VESA Display400، کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای را برای مصرف‌کنندگان و بینندگان خود به ارمغان آورده‌اند. علاوه بر آن پشتیبانی از 95 درصد از طیف استاندارد DCI-P3 و 10bit color نیز از جمله دیگر مزیت‌های موجود جهت غرق نمودن گیمرها در دنیای بازی‌های رایانه‌ای به شمار می‌رود. نمایشگر آئورس FI27Q-P با پشتیبانی از ویژگی High Bit Rate 3 (به اختصاص HBR3) قادر است تا پهنای باند بالایی را به ارمغان آورده و آزادی عمل فراتری را در نرخ فرکانس 165 هرتز و وضوح تصویر QHD در اختیار افراد قرار دهد. علاوه بر آن پشتیبانی از فناوری Black Equalizer 2.0 و پردازش هم‌زمان تعداد 1296 پارتیشن کاملاً متمایز از یکدیگر، در عین بهینه‌سازی صفحه جهت افزایش نور نقاط تاریک موجود در صحنه‌های گوناگون و بهبود دید از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد و قابل توجه نمایشگر مورد بحث به شمار می‌رود. از جمله دیگر مزیت‌های قابل توجه می‌توان به فناوری ANC، سیستم نورپردازی RGB و ابزارهای انحصاری گیمینگ همچون Aim Stabilizer ،GameAssist ،Dashboard و OSD Sidekick اشاره کرد.

پشتیبانی رسمی نمایشگرهای FI27Q و FI27Q-P گیگابایت از فناوری G-Sync

منبع: Gigabyte

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید