Nixeus مانیتور EDG 34 خود را معرفی کردNixeus مانیتور EDG 34 خود را معرفی کرد

Nixeus مانیتور EDG 34 خود را معرفی کردNixeus مانیتور EDG 34 خود را معرفی کرد


Nixeus به تازگی یک دیگر از محصولات کامپیوتری خود را به بازار عرضه نموده است . شما این مانیتور جدید را می توانید با نام EDG 34  بشناسید.

Nixeus مانیتور های EDG 34 خود را برای پیش خرید کردن در دسترس قرار داده است. دراین خبر ما سعی داریم تا شما را با یکی از مانیتورهای جدید شرکت بزرگ Nixeus  آشنا کنیم .

Nixeus مانیتور EDG 34 خود را معرفی کرد

مشخصات کلی مانیتور جدید این شرکت به این شرح می باشد : ( free sync,3440×1440,144Hz )

مانیتور  EDG 34 همانطوری که از اسم نه چندان زیرکانه اش پیداست, دارای یک پنل مورب 34 اینچی بر اساس فناوری VA است . وضوح تصویر موجود در این پنل 3440X1440 پیکسل است ، بنابر این نسبت به پنل های 4K ازعملکرد نسبتا” پایین تری برخوردارمی باشد و لذا می تواند در برابرنقص های احتمالی مقاومت بیشتری ازخود نشان دهد.  پشتیبانی Free SYNC   پنل دردامنه 48 هرتز تا 144 هرتز است که این مقدار برای بیشتر بازی های کامپیوتری مناسب و کافی خواهد بود . بنابر این اگر قصد خرید واستفاده ازاین مانیتور را دارید به احتمال زیاد به کارت گرافیک نسبتا” قوی نیاز خواهید داشت. انحنای R1500  این توانایی را برای شما ایجاد می نماید که  تصاویر موجود در لبه های مونیتورهمچنان درراستای مرکزی چشم شما قرارداشته باشند. طیف رنگی این مانیتوربا استاندارد 16.7 میلیون رنگ و میزان روشنائی 400 nits  می باشد . از لحاظ پورت های ارتباطی این مانیتور دوعدد پورت display 1.2  ، دو عدد پورت HDMI 2.0  ( با نرخ  Refaesh  100 هرتز ) . این مانیتورعلاوه برمزایای ذکر شده دارای یک اتصال صوتی سه و نیم میلیمتری همچنین با پشتیبانی VESA  می باشد. جالب اینجاست که شما می توانید تمام این امکانات را فقط با پرداخت 499  دلار آمریکا ازفروشگاه New egg تهیه کنید.

منبع : Techpowerup

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید